İslami Davet

Seyyid Hasan Nasrullah: Siyonist rejim ve bazı Arap ülkeleri, Hizbullah’ın prestijini zedelemeye çalışıyor

21 Şubat 2018 3:28

Lübnan Hizbullah Hareketi Genel Sekreteri, bu hareketin parlamento seçimlerine katılacak adayların ismini açıklayarak, Siyonist rejim ve Fars Körfezi kıyısındaki ülkelerin siber ordularının kamuoyu nezdinde Hizbullah’ı tahrip etmeye çalıştığını belirtti.

Hizbullah Genel Sekreteri Seyyid Hasan Nasrullah, Mayıs 2018’de yapılacak parlamento seçimlerine hareket tarafından aday gösterilen isimleri açıkladı.

Nasrullah, bazı ülkelerin bu hareket, liderleri ve yetkililerini tahrip etmek için yüzlerce milyon dolar harcadığına ve Siyonist rejim ve Fars Körfezi kıyısındaki ülkelerin siber ordularının kamuoyu nezdinde Hizbullah’ı tahrip etmeye çalıştığına dikkat çekerek, halkın Hizbullah’a karşı yapılan bu yoğun saldırılara karşı uyanık olması gerektiğini belirtti.

Nasrullah, parlamento seçimlerinin siyasi bir faaliyet olduğunu ve Hizbullah’ın temsilcilik için uygun gördüğü isimleri parlamento seçimleri için aday gösterdiğini kaydetti.

Hizbullah Genel Sekreteri, Emel ve Hizbullah arasında yapılan anlaşma uyarınca, iki temsilcisi olan Baabada başta olmak üzere bazı seçim bölgelerinde bir adayın Hizbullah ve başka bir adayın da Emel hareketinden olmasının kararlaştırıldığını vurguladı.

Seyyid Hasan Nasrullah: Siyonist rejim ve bazı Arap ülkeleri, Hizbullah’ın prestijini zedelemeye çalışıyor Konusuna Ait Etiketler

Yukarı Çık