FilistinHaberlerOrtadoğu

Siyonist basın Mebhuh cinayetinden memnun

Siyonist gazetelerden Jerusalem Post gazetesi, internet adresinde, üzerinde Kassam komutanlarından Mahmud Mebhuh’a yapılan suikastı öven çıkarmaların bulunduğu tişörtleri kendi okuyucusuna tanıtıp reklamını yaptı.

Suudi Arabistan’da çıkan el-Vatan gazetesi dün verdiği haberde şunları yazdı: “Siyonist gazetenin internet adresinde reklamını yaptığı tişörtlerden birinin üzerinde terör devletinin suç şebekesi Mossad’ın işlediği Mebhuh suikastı destekleyen ibareler var. Reklamı yapılan bir diğer tişörtün üstünde ise ‘Bizim İsrail ile övünmemiz ve Mossad’ı da desteklememiz gerekir’ ifadesi yazılı.”

Üzerinde “Mossad ve Dubai Suikastı” yazılı tişörtleri okuyucusuna tanıtan Siyonist gazete bu duyuru ve reklamla suikastı kabul ederken, diğer tişörtlerin üzerinde Mossad’ın ve onun suikast timinin ismi yer alıyor.

Siyonist işgal devletinin suç makinesi durumunda olan Mossad cinayet şebekesine bağlı ajanlar 20 Ocak tarihinde Birleşik Arap Emirlikleri’nin başkenti Dubai’de Kassam komutanlarından Mahmud Mebhuh’u boğarak katletmişti.

Başa dön tuşu
Bugün 18 Ekim 2021 (1) içerik yüklenmiştir.