AmerikaÇinDünyaHaberler

Siyonist George Soros, Çin’in siyasi rejiminin değiştirilmesinden söz etti

Dünyada kadife devrimlerin fikir babası olarak bilinen George Soros, bu sefer Çin’in siyasi rejiminin değiştirilmesinden söz etti.

Ukrayna, Lübnan, Gürcistan ve Kırgızistan gibi ülkelerde darbe nitelikli kadife devrimlerin gizli eli olarak bilinen Amerikalı ünlü siyonist milyarder Geroge Soros İran’da 2009 seçimlerinden sonra çıkan kargaşada önemli rol ifa etti.

Soros şimdi de Hoover adlı muhafazakar bir müessesede yaptığı konuşmada Çin Cumhurbaşkanı Shi Jinping’in değiştirilmesinden söz ederek 2022 Pekin kış olimpiyat oyunlarını da 1936 yılında Nazi Almanya’da düzenlenen olimpiyat oyunlarına benzetti.

Kadife devrimlerin fikir babası Soros Çin’den dünyanın en güçlü despot rejimi ve açık toplumlara yönelik en büyük tehdit şeklinde söz ederek şöyle dedi:

Çin de 1936 yılında Nazi Almanya’nın yaptığı gibi Pekin olimpiyat oyunlarından despot rejimi için propaganda zaferi doğrultusunda yararlanmaya çalışacaktır.

Yayımlanan bazı raporlar George Soros’un İran’da 2009 cumhurbaşkanlığı seçimlerinden sonra meydana gelen kargaşalarda eli bulunduğunu ve bazı İranlı yetkilileri etkisi altına alarak onlara kadife devrimlerin deneyimlerini sunmaya çalıştığını ortaya koydu.

Son günlerde yayımlanan bazı raporlar da Soros’un Kazakistan’da son gün günlerde meydana gelen huzursuzlukların kadife bir devrimle sonuçlanması için bir kaç milyon dolar harcadığını gösterdi.

Başa dön tuşu
Bugün 25 Haziran 2022 (2) içerik yüklenmiştir.