DünyaHaberlerKuzey Amerika

Siyonist hahamların çetesi çökertildi

Amerika’nın New Jersey eyaletinde ortaya çıkarılan siyonist hahamların fesatları yüzünden ‘Bostan eyaleti’ olarak ün yapan bu eyalete ‘Fesat eyaleti’ adı verildiği belirtiliyor.

Mali yolsuzluk, para aklama ve canlı organ ticareti gibi akla hayale gelmeyecek ahlaksızlık ve fesatlar yüzünden tutuklanan New Jersey eyaletindeki siyonist hahamlara tepkiler git gide büyüyor.

Söz konusu kirli işleri yürüten çetenin başında, yahudi dinadamları olan siyonist hahamların yer alması Amerika kamuoyunda büyük infial yaratırken, özellikle bu hahamların bizzat böbrek satışı ve para aklama konularında faaliyet yürütmelerinin dikkat çekici olduğu kaydediliyor.

Siyasi gözlemciler, “Bunca ahlaksızlığı, müslüman dinadamları yapmış olsaydı, aylarca kartel medyalarının ana gündeminden düşmez ve bu bahaneyle Yüce İslam dinine ve müslümanlara olmadık saldırı ve iftira kampanyaları başlatılır ve pek çok ülke ve grup, ciddi anlamda yıldırılırdı. Oysa, müslüman medya bunca önemli bir haberi, hala gereğince kullanmasını öğrenebilmiş değil!” diyerek, bu tür haberlerin gündemden düşürülmemesi ve azami yararın elde edilmesine özen gösterilmesi gerektiğine dikkat çekiyorlar.

Başa dön tuşu
Bugün 07 Mayıs 2021 (24) içerik yüklenmiştir.