GenelHaberlerİranLübnanOrtadoğu

Siyonist İsrail Rejimine Açık Tehdit İrandan Geldi. İran Devrim Muhafızları Komuatnı Caferi: Siyonist Rejim Hizbullah’ın Eliyle Yıldırım Gibi Yok Edici Darbelerimizi Beklemeliler

Siyonist İsrail Rejimine Açık Tehdit İrandan Geldi. İran Devrim Muhafızları Komuatnı Caferi: Siyonist Rejim Hizbullah’ın Eliyle İsraili Yıkıma Uğratacak Saiga Füzelerimizi Beklesin

İran Devrim Muhafızları Komuatanı Muhammed Caferi; Hizbullah Şehidleri İle Şehid General İçin Yayınladığı Taziye Mesajında, İran İslam Inkılabı Her Zaman Mazlum Halkların Yardımına Koşarak Ve Bu Uğurda Şehidler Vermekten Çekinmeyeceğini Vurguladı.

General Caferi, yayımladığı bu bildirinin Devamında “Bugün İslam Dünyası’nda tüm gençler Cihat Muğniye’dir ve İslam İnkılabı Muhafızlarının hepsi ise Muhammed Ali Allahdadi’ler, bu şehadetler bizim cihattan uzaklaşmamamız gerektiğinin bir göstergesi, Siyonistler yıldırım gibi yok edici darbelerimizi beklemeliler” sözlerine yer verdi.

İran Ve Hizbullahın Öz Muhammedi İslamı Yeryüzüne Hakim Kılıp Ve İslam Ümmeti İçin Kanser Tömürü Olan Siyonist Rejimi Tarih Sahnesinden Silmek İçin Hiç Bir Fedakarlıktan El Çekmeyeceğiz Ve Bu Uğurda Şehid Versek Dahi İnandığımız bu Yoldan Geri Dönmeyeceğimizi İlan Ediyoruz. Dedi.

Muhammed Caferi Konuşmasının Devamında; İran Olarak Filistin Ve Lübnan Direnişine Verdiğimiz Bu Azametli Desteğimiz Siyonist İsrail Rejimini Tarih Sahnesinden Silinceyece Kadar Lübnan Ve Filistinli Direnişçilere Olan Askeri Tecrübelerimizi Aktarmaya Devam Edecektir. (İSLAMİ DAVET)

Başa dön tuşu
Bugün 30 Mart 2023 (27) içerik yüklenmiştir.