İslami Davet

Siyonist İsrail Rejimine Bağlı Gizli Eller Gazze Emniyet Müdürüne Yönelik Suikast Girişiminde Bulundular

27 Ekim 2017 16:27

Gazze’deki Emniyet Genel Müdürü Tevfik Ebu Naim’in aracının bugün (27 Ekim 2017) öğleden sonra Gazze’de saldırıya maruz kalması sonucu Ebu Naim’in yaralandığı bildirildi.

Filistin tv muhabirine bilgi veren güvenlik kaynağı, Zehra semtine yakın Vadi Gazze Köprüsü civarındaki İhsan Camisi’nde Cuma namazını kıldıktan sonra aracıyla ayrılan Genel Müdürün başarısız bir suikasta maruz kaldığını, şiddetli patlamayla aracı hasar gören Ebu Naim’in yaralandığını ve tedavi için hastaneye kaldırıldığını söyledi.

Kaynak devamla, General Ebu Naim’in ayrılmak için aracına binmek amacıyla kapıyı açtığında patlamanın meydana geldiğini belirterek, patlamadan sonra yaralanan Ebu Naim’in derhal hastaneye kaldırıldığını ve aldığı yaranın hafif olduğunu ifade etti.

Patlamanın ardından olay yerine gelen güvenlik güçleriyle çok sayıda polis geniş çaplı incelemelere başladılar.

Hamas sözcüsü ve Siyasi Birim üyesi Husam Bedran sosyal paylaşım sitesinde yaptığı kısa açıklamada General Ebu Naim’in başarısız bir suikasttan hafif yarayla kurtulduğunu duyurdu.

Siyonist İsrail Rejimine Bağlı Gizli Eller Gazze Emniyet Müdürüne Yönelik Suikast Girişiminde Bulundular Konusuna Ait Etiketler

Yukarı Çık