FilistinHaberlerOrtadoğu

Siyonist kadın asker: Filistinlileri öldürmekten büyük zevk duyuyorum

Elleri ve gözleri bağlı Filistinli esirlerle çektirdiği pozları sosyal paylaşım sitesi Facebook’ta yayınlayan Siyonist kadın asker, dün (19 Ağustos Perşembe) yaptığı açıklamada Filistinlileri öldürmekten büyük zevk duyduğunu itiraf etti.

Siyonist işgal ordusunda bir süre görev yapan eski asker Eden Aberjil, basına verdiği demeçte, “Onları memnuniyetle boğazlıyordum” dedi.

Siyonist işgal devletinde yayınlanan Haaretz gazetesinin internet sitesinde yer alan habere göre, Siyonist kadın asker, “Kimsenin zevkimi ve hayatımı bozmasına izin vermeyeceğim. Yaptıklarım için pişman da değilim, üzgün de” şeklinde konuştu.

İnsan hakları savunucularını ayağa kaldıran görüntüleri internette yayınlamaktan pişmanlık duymadığını açıkça ifade eden Aberjil, internetteki sayfasına, “Ben Siyonist din devletini destekliyorum. Yahudi olan halkımı korumak için bütün gücümü kullanacağım ve bu şekilde onların yanında olacağım.” diye yazdı.

Kendisinin şaka yapmadığını, sadece güçlü bir inancın ortaya çıkardığı davranışları sergilediğini kaydeden Siyonist kadın asker, işgal ordusu askerlerinin büyük çoğunluğunun kendisiyle aynı düşüncede olduğunu kaydetti.

Eden Aberjil isimli Siyonist kadın asker elleri ve gözleri bağlı Filistinli esirleri aşağılayıcı fotoğraflarını Facebook’ta yayınlamıştı.

Başa dön tuşu
Bugün 13 Ağustos 2022 (1) içerik yüklenmiştir.