FilistinHaberlerOrtadoğu

Siyonist katiller ve Mossad ajanları ülke dışına çıkamıyor

Korsan İsrail’in casusluk teşkilatı Mossad ajanlarından birinin Polonya’da yakalanması üzerine bu kanlı teşkilat, yurt dışına çıkmaları kararlaştırılan ajanlarından bir grubunun gezilerini iptal etti.

Korsan İsrail’in casusluk teşkilatı Mossad’dan üst düzey bir yetkili “Mossad üyelerinin yurt dışı gezilerine çıkmaları haliyle yasaklanmıştır. Zira Dubai’de Hamas liderlerinden El-Mabhuh’a düzenlenen terör olayından sonra dünya ülkelerinden çoğu Mossad üyelerini yakalayıp da onların vasıtasıyla söz konusu terör olayını incelemek için fırsat kolluyorlar. Özellikle ki bu terör olayında o ülkelerin pasaportları kullanılmıştır” dedi.

Birkaç gün önce de siyonist İsrail’in elebaşlarından Netanyahu, Perez, Livni ve Lieberman, dış ülkelere yapacakları bütün gezileri iptal etmek zorunda kaldı.Gazze’ye yardım götüren gemilere saldırıp masum Türkleri şehid eden siyonist İsrail elebaşlarını BM’ye şikayet eden bir grup, bu kaatillerin tutuklanarak uluslararası mahkemelerde yargı önüne çıkarılmasını istemiş bulunuyor.

10 gün önce “Avri Brodsky” adlı bir Mossad ajanının Polonya Polisi tarafından havaalanında yakalanması, herbiri yüzlerce masum insanın kanına giren ve terör ve bombalama eylemlerinde bulunan Mosad ajanlarının paniklemesine yol açtı. Bu gidişle, siyonist İsrail pasaportu taşıyanların başka ülkelere gidebilme ve dışarıda rahatça dolaşabilme lüksüne sahip olamayacakları tahmin ediliyor.Hizbullah karşısında İsrail’in ağır bir yenilgiye uğradığı 33 gün savaşlarından sonra iyice bunun farkına varan İsrailliler, işgal ettikleri Filistin topraklarını terkedip gerisin geriye; geldikleri ülkelere dönebilmek için pasaport daireleri önünde kuyruğa girmiş durumdalar.

Başa dön tuşu
Bugün 03 Aralık 2022 (25) içerik yüklenmiştir.