FilistinHaberlerOrtadoğu

Siyonist ordu’da hırsızlık ve ahlaksızlık zirvede

Korsan İsrail Ordu yetkilileri, askerleri arasında hırsızlık ve ahlaksızlığın artış kaydettiği konusunda uyarıda bulundular.

Siyonist İsrail Ordu yetkilileri, askerleri arasında hırsızlık ahlaksızlığın büyük artış kaydettiğini belirtirlerken, üst düzey Subaylar ve Genel Kurmay yetkililerini bu konuda uyardılar.

İbranice yayın yapan “Haaretz” gazetesinin konuyla ilgili verdiği habere göre, işgalci İsrail Ordusunda Subayların silah ve kredi kartlarının çalınması ve ayrıca askerler arasında taciz ve çeşitli ahlaksızlıkların durumunda görünen artışı dikkate alan Siyonist Ordu yetkilileri üst düzey komutanlarını bu hususların sonucu hakkında uyardılar.

Yine aynı habere göre, katil İsrail Ordusunda Siyonist askerlere dinlenme fırsatı tanınmadan zor ve yorucu idman ve operasyonlara tabi tutulmaları birkaç askerin ölümüne sebep olurken, diğer askerlerin de, kendi komutanlarına karşı uygun olmayan davranışlarda bulunmalarına yol açmakta. Bu arada Subaylar arasında hırsızlık durumu da, hızla yaygınlık kazanıyor.

Başa dön tuşu
Bugün 14 Mayıs 2021 (25) içerik yüklenmiştir.