DünyaFilistinHaberlerOrtadoğu

Siyonist rejim dünya haritasından silinecektir

Yahudi Cemiyetlerden biri, Siyonizm ve Siyonist İsrail’i Yahudiliğe karşı en büyük Şeytani komplo olarak nitelerken, işgalci İsrail’in yakında dünya haritasından silineceği tahmininde bulundu.

Kudüs’teki “Kent Koruyucuları” adlı Yahudi Cemiyetin başkanı Rabi Mair”, Filistin-İsrail arasındaki toprak davasına değinerek “Filistin devletinin Filistin topraklarının her tarafında kurulmasını temenni ediyoruz” dedi.

Lübnan “El-İntikad” adlı internet sitesinin haberine göre, Rabi Mair bu konuda ayrıca “Biz Filistin hâkimiyetinin bayrağı altında yaşamaya hazırız. Nitekim İsrail kurulmadan önce de, Filistin halkıyla yan yaşıyorduk. İşgalci İsrail’in dünya haritasından bir an önce silinmesi lazım ve biz bunun yakında gerçekleşeceğine inanıyoruz” diye vurguladı.

Yine aynı habere göre, bu Yahudi Cemiyetin üyeleri aynı zamanda, Yahudilerin geçmişteki hatalarından dolayı kendi topraklarından kovuldukları için İlahi ceza olarak artık devlet kurma hakları olmadığına, onunun için diğer halkların bayrağı altında yaşayıp, kendi haklarındaki gerçekleri kabul etmeleri gerektiğine inanıyorlar.

Başa dön tuşu
Bugün 12 Mayıs 2021 (42) içerik yüklenmiştir.