FilistinHaberlerOrtadoğu

Siyonist rejim korku ve endişe içerisinde

Siyonist işgal devletinin, Kassam komutanlarından Mahmud Mebhuh’un şehit edilmesinin ardından korku ve endişe içinde beklediği ifade edilirken, işgal devletinin direnişin saldırı düzenleyeceği düşüncesiyle elçilikler, konsolosluklar ve temsilcilikler ile işgal ordusunda güvenliğin zirveye çıkarılması için bugün (01 Şubat Pazartesi) talimatlar gönderdiği bildirildi.

İşgal radyosu verdiği haberde, terör devletinin Hizbullah lideri İmad Muğniye’nin şehit edilmesinin yıldönümü ile Kassam komutanı Mahmud Mebhuh’un şehit edilmesinin ardından direniş güçlerinin intikam alacakları korkusuyla bütün konsolosluklarına, büyükelçiliklerine ve işgal ordusuna talimatlar gönderdiğini duyurdu.

Haberde ayrıca, işgal ordusunun askerlerin esir alınabileceği ihtimaline karşı güvenliği maksimum düzeye çıkarma talimatı aldığı da ifade edildi.

Siyonist Kadima Partisi başkan yardımcısı ve eski Güvenlik Bakanı Avi Dihter de bugün yaptığı açıklamada, Kassam Tugayları’nın intikam tehditlerini ciddiye aldıklarını söylemişti.

Başa dön tuşu
Bugün 12 Mayıs 2021 (42) içerik yüklenmiştir.