HaberlerİranOrtadoğu

Siyonist rejim ve hamileri saldırırlarsa haritadan silineceklerdir

İran İslam Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinejad, siyonist İsrail’i, muhtemel bir Gazze saldırısına yeltenmesi halinde haritadan silineceği konusunda uyardı!

İran İslam Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinejad Gazze Şeridi’ne yönelik bir saldırının terör rejimi siyonist katil İsrail’in sonunu getireceği uyarısında bulunarak bu konuda İsrail’e destek vermeye kalkışacak olan ağa-babalarının akıbetinin de aynı olacağını vurguladı..

İran’ın Türk bölgelerinden Batı Azerbaycan eyaleti Urumiye’sinde yaptığı konuşmada, siyonist İsrail’in Gazze Şeridi’ne saldırı hazırlığında olduğunu belirterek, “Siyonist ve işgalci İsrail’in, Gazze Şeridi’ne bir daha saldırması haline kendi sonunu hazırlamış olacağı bilinmelidir!” dedi. Gazze’ye saldırmanın, katil İsrail ‘in sıfırlanmış olan itibarını geri getirmeyeceği gibi onu daha da berbat bir hale sokacağını hatırlatan Mahmud Ahmedinejad ; ona destek vermeye kalkışacakları da uyararak, siyonist rejimin hamilerinin ırkçı İsrail’i Gazze, Suriye ve Lübnan’a saldırması için desteklemeleri halinde, bölge halklarının onları affetmeyeceğini belirtti.

Başa dön tuşu
Bugün 30 Kasım 2022 (27) içerik yüklenmiştir.