FilistinHaberlerOrtadoğu

Siyonist rejimin Gazze’lilerin uçurtmalarından korkusu devam ediyor

Siyonist rejim ordusunun Filistinlilerin yangın çıkarıcı balon ve uçurtmalarına karşı koymaktaki başarısızlığı ardından, Siyonist rejim savaş bakanı Avigdor Liberman bir kez daha, söz konusu balonlar ve uçurtmalarla ilgili kaygısını dile getirdi.

Siyonist çevrelerin itirafına göre, son dönemde Filistinlilerin bir mücadele yöntemi olarak yangın çıkarıcı balonlar ve uçurtmalar kullanması, Korsan rejimin başını ağrıttığı, Siyonist savaş uçakları şimdiye kadar söz konusu balonlar ve uçurtmaların sadece birkaçını vurabildiği gözleniyor.

Siyonist Jerusalem gazetesinin bildirdiğine göre Siyonist rejim savaş bakanı Liberman, yaptığı açıklamada, Filistinlilerin Gazze Şeridinde yangın çıkarıcı balonlar ve uçurtmaları havalandırması durumunda Gazze Şeridinde Direniş liderleri ve üyelerine yönelik suikast girişimlerini tekrar sürdürecekleri tehdidinde bulundu.

Bu arada Siyonist rejimin Gazze’den Siyonistlerin işgal ettiği bölgelere doğru gönderilen balonlar ve uçurtmalarla mücadele bahanesiyle Gazze Şeridini bombardıman ettiği gözleniyor.

Başa dön tuşu
Bugün 24 Eylül 2022 (30) içerik yüklenmiştir.