FilistinHaberlerOrtadoğu

Siyonistlerin uyuşturucu fitnesi Gazze’de engellendi

İsmail Heniye başkanlığındaki meşru Filistin Hükümeti’ne bağlı Gazze Polisi, Siyonist İstihbaratı’ndan ücretsiz aldıkları uyuşturucuyu gençlere dağıtmaya çalışan bir uyuşturucu şebekesini çökertti.

Gazze’deki güvenlik kaynaklarının verdiği bilgiye göre, Uyuşturucuyla Mücadele Genel Müdürlüğü geçtiğimiz birkaç hafta içinde Siyonist İstihbaratı “Şabak”tan ücretsiz aldıkları uyuşturucuyu Gazze’deki dağıtıcılara paylaştıran uyuşturucu tacirlerinin bazı elebaşlarını yakaladı.

Gazze Şeridi’ne giren uyuşturucu maddelerin büyük bölümünün Siyonist işgal devletinden geldiğini bildiren güvenlik kaynakları, bu uyuşturucuların geçiş kapıları ve açıklanmayan bazı yerler aracılığıyla Gazze’ye sokulduğunu belirtti.

Uyuşturucuyla mücadele birliklerinin on günü aşkın takibi sonucu gerçekleştirilen operasyonla Siyonist işgalciden bedava aldıkları uyuşturucuyu Filistinli gençleri zehirlemek ve yoldan çıkarmak için Gazze’de dağıtan uyuşturucu şebekesinin elebaşlarına ulaşıldığını açıklayan güvenlik kaynakları, bu şebekenin Batı Yaka ve Gazze’de Filistinli gençleri bozmak için çalışan şebekelerin bir parçası olduğunu bildirdi.
Uyuşturucu şebekesinin yakalanan elemanlarının uyuşturucu bağımlılıkları nedeniyle Siyonist işgalcinin eline düştüklerini itiraf ettiklerini belirten güvenlik kaynakları, Siyonist işgalcinin daha fazla Filistinli genci uyuşturucu batağına çekmek için onlardan kendilerine verdiği uyuşturucuyu dağıtmalarını istediğini açıkladı.

Başa dön tuşu
Bugün 12 Mayıs 2021 (42) içerik yüklenmiştir.