HaberlerOrtadoğuSuriye

Suriye krizi Amerika ve siyonist İsrail’in ortak komplosudur

Suriye içişleri bakanı Muhammed Şaar, ülkesinde yaşanan krizin aslında Amerika ve Siyonist İsrail’in ortak komplosu olduğunu vurguladı.

Başkent Şam’da Suriye’nin güvenlik kurumlarının subay ve komutanları ile görüşen Şaar, silahlı teröristlerin Suriye ordusu ve silahlı kuvvetlerinin kahramanlıklarına karşı bozguna uğradığını belirterek güvenlik güçlerinin görevini yerine getirmek için sürekli hazırlıklı olması gerektiğini kaydetti.

Güvenlik güçlerinin Suriye’nin huzur ve güvenliğini sağlamak için fedakarlık yapmaları gerektiğini belirten Şaar, silahlı kuvvetlerin teröristlere karşı zaferleri ve vatandaşlara saygı göstermeleri ve haklarını savunmaları, vatandaşların içişleri bakanlığı ve devlete olan güvenini arttırdığını vurguladı.

Suriyeli bakan subaylardan ve komutanlardan mevcut hassas durumda ve her türlü muhtemel soruna karşı uyanık ve tam hazırlıklı olmalarını belirterek Suriye halkı uyanı olduğunu ve Cumhurbaşkanı Beşar Esad’ı desteklemek ve milli vahdetini korumak sureti ile bu krizi de atlatacağını ifade etti.

Başa dön tuşu
Bugün 22 Haziran 2021 (34) içerik yüklenmiştir.