HaberlerOrtadoğuSuriye

Suriye ordusunun teröristlere yönelik operasyonları devam ediyor

Suriye ordusunun teröristlere yönelik başarılı operasyonları sürerken Suriye ordusunun ülkenin güneyinde teröristlere ait gizli bir silah deposunu ortaya çıkardığı bildiriliyor.

Suriye televizyonu konuyla ilgili verdiği haberde, Suriye’nin güneyinde yer alan Rif Demeşk’te, bölge halkının işbirliğiyle teröristlere ait olan silah deposu ele geçirilirken, silah deposunda çok sayıda silah ve patlayıcının olduğu bildirildi.

Bu arada teröristlere yönelik düzenlenen Suriye ordusunun Rif Demeşk bölgesindeki operasyonlarında çok sayıda teröristin öldürüldüğü anlaşılıyor.

Diğer taraftan Suriye ordusu hava kuvvetleri de, Halep bölgesinde yer alan Duma ve Zebdin’de teröristlere yönelik düzenlediği başarılı hava saldırılarında onlarca teröristi öldürdü.

Bu arada Suriye ordusunun ülkenin bir çok yerinde de teröristlere yönelik düzenlediği operasyonlarda onlarca teröristi öldürdüğü ve onlara ait çok fazla miktarda silah ve mühimmatın ele geçirildiği bildiriliyor.

Diğer yandan Suriye ordu güçlerinin İdlib bölgesinde teröristlere ait silah yüklü bir kamyonu imha ettiği ve kamyonda bulunan 20 teröristin de öldüğü ve 12’sinin de yaralandığı açıklandı.

Başa dön tuşu
Bugün 03 Aralık 2021 (25) içerik yüklenmiştir.