İslami Davet

Suriye’deki teröristler halka yardım götüren pilotun başını keserek hatıra fotoğrafı çektirdi

17 Nisan 2013 10:01

Özgür Suriye Ordusu adlı terörist örgüt tarafından yayınlanan aşağıdaki fotoğrafta başı gövdesinden ayrılan helikopter pilotunun kesik başı mangala konularak hatıra fotoğrafı çekilmekte! Bu cinayet, teröristlerin gaddarlık ve vahşiliklerinin ne denli büyük olduğunu ve savunmasız insanların öldürülmesinden ne denli zevk aldıklarını ortaya koymaktadır.

Silahlı terör örgütü Özgür Suriye Ordusu mensupları çok alçakça bir cinayete daha imza attı. Suriyeli teröristlerce muhasara altında tutulan masum köylülere gıda maddesi taşımak için bölgeye giden yardım helikopterini hedef alan teröristler helikopter pilotunu feci bir şekilde katlettiler.

Edinilen bilgiye göre İdlib ili yakınlarında saldırıya uğrayarak düşürülen yardım helikopterinde 8 yardım ekibi ve asker bulunmaktaydı.

Satılmış teröristler bu cinayetten yetinmeyerek helikopter pilotu ve diğer yardım görevlilerinin başını keserek mangalda poz verdiler. Başları gövdelerinden ayrılmış pilot ve yardım görevlilerinin cesetlerini de yaktılar.

Suudi Arabistan, Katar ve Türkiye başta olmak üzere Amerika ve batılı ülkeler tarafından tam bir desteğe sahip olan Özgür Suriye Ordusu adlı terörist örgüt tarafından yayınlanan aşağıdaki fotoğrafta başı gövdesinden ayrılan helikopter pilotunun kesik başı görülmekte. Teröristler bu kesik başla poz vermekteler! Bu cinayet, teröristlerin gaddarlık ve vahşiliklerinde sınır tanımadıklarını ve savunmasız insanların öldürülmesinden ne denli zevk aldıklarını bir kez daha ortaya koydu.

Suriye’deki teröristler halka yardım götüren pilotun başını keserek hatıra fotoğrafı çektirdi Konusuna Ait Etiketler

Yukarı Çık