İslami Davet

Suudi Şehzade’nin İşgal Altındaki Topraklara Gizli Ziyareti

9 Eylül 2017 13:39

Siyonist bir ajans, Suudi Arabistan’dan bir şehzadenin işgal altındaki topraklara gizli bir ziyaret gerçekleştirdiğini duyurdu.

Siyonist radyosu perşembe günü internet sitesinde: Bir Suudi Şehzade kısa bir zaman öönce gizlice işgal altındaki topraklara gelerek Siyonist Rejim ile ilişkileri geliştirme konusunda görüştü haberine yer verdi.

İsrail’in Sesi Radyosu daha sonra şunları yazdı: Habere Siyonist Rejim Başbakanlık ve Dışişleri Bakanlığı ofisi tarafından herhangi bir tepki verilmedi.

Bahsi geçen Siyonist Rejim medya kuruluşu yine çarşamba günü: Siyonist Rejim Başbakanı Binyamin Netanyahu, Fars Körfezi ülkelerinden bir üst düzey yetkili ile görüştüğünü duyurmuştu. Öyle ki Netanyahu çarşamba günü şu açıklamada bulunmuştu: Arap ülkeleri ile olan işbirliğimiz her zamankinden fazladır.

Yine The Jarusalem Post Gazetesinin haberine göre; Netanyahu katıldığı İsrail Dışişleri Bakanlığı çalışanları toplantısında yaptığı konuşmada şunları söyledi: Bugün İsrail ile Arap ülkeleri arasında yaşananlar benzersizdir. Kapalı kapılar ardında birçok alanda yapılan işbirlikleri her zamankinden daha fazladır.

Suudi Şehzade’nin İşgal Altındaki Topraklara Gizli Ziyareti Konusuna Ait Etiketler

Yukarı Çık