FilistinHaberlerOrtadoğu

Terör devleti tersine göçü engellemeye çalışıyor

Siyonist işgal yönetiminin, işgal devletinden çıkmak isteyen 75 bin Yahudi’yi tutmak için yeni bir kampanya başlattığı bildirildi. İşgal yönetimi bu kampanya ile tersine göçü engellemeyi planlıyor.

Siyonist gazetelerden Yediot Ahronoth’un haberine göre, işgal hükümeti bu plan gereği işgal devletini terk etmeyen veya daha önce terk edip geri dönenlere; yeni göç edenler gibi muamele edecek ve onları da birçok vergiden muaf tutacak.

İşgal hükümetinin önümüzdeki Pazar günü, dışarıda en az 6 yıl kaldıktan sonra işgal devletine yerleşmek için gelenleri özendirici bazı kolaylıklar sağlayacak bir tasarıyı kabul etmesi bekleniyor.

Gazete gelecek Yahudilerden bir dizi verginin kaldırılacağını, çalışma alanlarıyla ilgili hizmetler sunulacağını, mesleki yeterlilikleri için kurslar açılacağını, çocuklarına da şimdilik haftada bir saat uygulanan takviye programının beş saate çıkarılacağını yazdı.

Siyonist işgal rejimi dünyanın başka yerlerindeki Yahudileri eskisi gibi kolay bir şekilde işgal topraklarına getiremiyor. Birçok ülkede gayet iyi şartlarda yaşayan ve refah içinde yüzen Yahudiler siren, füze, mermi, top ve uçak sesinden başka bir şey duymayacakları bir yere gelmek istemiyorlar. Dışarıdakiler gelmek istemedikleri gibi şu anda içerde bulunanlar da çıkmak istiyorlar.

Başa dön tuşu
Bugün 22 Ocak 2022 (28) içerik yüklenmiştir.