AfrikaHaberler

Tunus’ta Gannuşi Rejiminin İftihar Ettiği El Kaide Teröristleri Tunus Askerlerini Hedef Almaya Devam Ediyor. Onlarca Ölü Ve Yaralı Var

Tunus’un Cezayirle sınır bölgesi olan Cebeli Şeanbi kasabasında, Seyir halindeki tunus askeri aracının yola döşenen mayına çarpması sonucu, onlarca tunus askeri ve polisin öldüğü ve yaralandığı bildirildi.

Tunus Rejiminin Başında Olan Raşit El Gannuşi bir aralar, Suriyedeki teröristlerin sözde Suriye bayrağı önünde yaptığı açıklamada, suriyede gerçek bir cihadın ! olduğunu, rejimi devirmeye çalışan mücahidlerin ! terörist olamayacağını açıklamıştı.

Ama şimdi ise, kendi yönetime silah doğrultan El Kaide teröristeri, niye şimdi birden terörist oluverdi ki. onlarda sizleri devirmek için, Cihad ! etmiyorlar mı.. Gannuşi, iftihar ettiği Mücahidlerine ! neden operasyon başlatıyor ki..

Gannuşinin iftihar ettiği Mücahidlerini ! koruyacağına, onlara karşı operasyon başlatması, çifte standart değil mi dir. Yani sizi devirmek isteyenler, size göre neden birden terörist oldular ki.. suriye rejimini yıkmak, cihad oluyor da, seni devirmek niçin Cihad! olmasın ki.

Yazıklar olsun ki, sırf Katar rejimine yalakalık için, allahın haramlarını farz yaptınız. helallerini de, haram yaptınız ya….

Başa dön tuşu
Bugün 12 Haziran 2021 (21) içerik yüklenmiştir.