HaberlerOrtadoğuTürkiye

Türkiye’deki Derin Güçler IŞİD Ve PKK Kozlarını Kullanarak, Ülkede Gerginliği Artırmayı Ve İç Savaşı Hızlandırmayı Hedefliyorlar, Ama Başaramayacaklar !

Türkiye’deki Derin Güçler IŞİD Ve PKK Kozlarını Kullanarak, Ülkede Gerginliği Artırmayı Ve İç Savaşı Hızlandırmayı Hedefliyorlar.

Türkiye’nin Huzur Ve Barış Ortamına Hazmedemeyen Derin Güçler, Suriye ile Iraktaki Kaosun Ve İç Savaş Ortamının Benzerini Ülkemizde de Devreye Koydular.

Güneydoğu da Kürt Görünümlü Binlerce Yabancı Ajan Eliyle Asker Ve Polislere Yönelik Düzenlenen Vahşi Saldırıların Ardından, Ülkedeki Derin Güçlerde, Güya IŞİD Ve PKK ile Mücadele Adı Altında Olmuş Gibi Gösterilmeye Çalışılan Bir Hava Saldırısının Akebinde, Terör Grubları da Türkiye Rejimi İle Ateşkes Sona Ermiştir, Bahanesi İle Güneydoğu da Halkımıza, Asker Ve Polislerimize Yönelik Önü Alınmaz Ortak Bir Katliam Planlamaktadırlar.

Ülkemizdeki Derin Güçler Her Ne Kadar Haince Plan Hazırlamakla Meşgullerse de, Allahın İzni İle Bilinçli Ve Deneyimli Halkımız Sayesinde Bu Hain Planlar Boşa Çıkacaktır.. Allahın Va’di de Yakındır….. (İSLAMİ DAVET)

Başa dön tuşu
Bugün 27 Ekim 2021 (11) içerik yüklenmiştir.