AvrupaHaberler

Ukrayna’da 12 kişilik siyonist organ çetesi yakalandı

Ukraynalı yetkililer, Siyonistlerin idare ettiği 12 kişilik bir organ çetesinin bütün üyelerinin tutuklandığını belirterek, çetenin Siyonistleri insan organlarıyla desteklediğini ifade etti.

Ukrayna İçişleri’ne bağlı Organ Ticaretiyle Mücadele Birimi Başkanı Yuriy Kucher dün (06 Ağustos Cuma) Kiev’de düzenlediği basın toplantısında şunları ifade etti: “Şebeke daha önce Rusya’ya bağlı ülkelerdeki fakir vatandaşlardan az parayla aldıkları organları sakat olan zenginlere satıyor. Şebekenin başında ise geçen ay tutuklanan bir Siyonist bulunuyor. Tutuklananlar arasında dört tane de doktor var”.

Kucher daha sonra şöyle dedi: “Bu insanlar hem Ukrayna’da hem de başka ülkelerde özellikle böbrek üzerinde durmuşlar. Onlara böbreklerini verenlerin çoğunluğunu ise fakir ve kimsesiz küçük yaştaki bayanlar oluşturuyor. Çetenin bir böbrek karşılığında verdiği ücret bazen 10 bin dolara ulaşıyor”.

Alınan böbrekler Kiev, Azerbaycan ve Ekvador’da yapılan ameliyatlarla zengin hastalara naklediliyor. Ameliyatın maliyeti ise 200 bin doları buluyor. Çetenin yıllık 18 milyon dolar para kazandığına dikkat çeken Ukraynalı yetkili, çetenin şimdiye kadar 40 milyon dolardan fazla para topladığını ifade etti.

Organ ticareti yapmakla suçlanan çete üyeleri, delillerin yeterli olması durumunda 15 yıl hapse mahkûm edilecekler.

Siyonistlerin organ ticareti yaptıkları; Filistin’de şehit, yaralı ve tutukluların organlarını çaldıkları, Amerika ve Haiti’de de benzer eylemlerde bulundukları geçen sene deşifre olmuş, haber dünyada büyük bir yankı yaratmıştı.

Kuşkusuz bu haberlerin en etkilisi gazeteci Donald Bostrom’un kaleme aldığı ve 17 Ağustos 2009 yılında İsviçre’nin Aftonbladet gazetesinde yayınlanan araştırma yazısı oldu. Yazı adeta deprem yarattı. Yazıda Siyonist rejimin şehit ettiği, yaraladığı ve tutukladığı Filistinlilerin organlarını sistematik bir şekilde çalıp Amerika ve Avrupa’da Siyonistlerin eliyle zenginlere pazarladığını delilleriyle ortaya koyuyordu.

Bundan kısa bir zaman sonra Amerika’nın Los Angeles eyaletinde Siyonist bir hahamın liderliğinde organ ticareti yapan bir şebeke ortaya çıkarılmış ve şebeke üyeleri insan organlarını satmak ve kara para aklama suçundan yargılanmıştı.
Dışarıda bunlar olurken, geçen Nisan ayında Siyonist mahkeme emekli Siyonist General Meir Zamir’i (62) organ ticareti yapan bir şebekeyi yönetmekle suçlamış ve dava açmıştı.

Başa dön tuşu
Bugün 12 Ağustos 2022 (26) içerik yüklenmiştir.