HaberlerOrtadoğuSuriyeYemen

Yemen’de Yürüyüş Düzenleyen Yüzbinlerce Devrimci Hizbullahı Halk, Başkent Sana’yı Yerinden Oynattı. Suriyeye Saldıran Irkçı Siyonist Rejimi Protesto Ettiler

İslami davet sitesi, Yemen kaynaklardan elde ettği bilgilere göre, Yemen’in başkenti Sana’da Suriye halkı, ordusu ve yönetimine destek mitingi düzenlelediler

Başkent Sana’nın Tahrir Meydanı ve Cumhuriyet Sarayı Caddesini dolduran Yüzbinlerce Hizbullahı halk kitleleri, Suriye halkı, ordusu ve yönetimine desteklerini ve maruz kaldığı komployla mücadelesinde Suriye’ye destek veren tüm ülkelere takdirlerini belirtti.

Mitinge katılan Yemenliler, hakkın yanında duran, Suriye ve Arap direnişine yönelik komployu deşifre eden ve ulusu Siyonist emellerden koruyan bir kalkan konumundaki İran, Küba, Venezüella ve özgür rejimlerin tutumlarını övdü.

Diğer yandan mitinge katılanlar, ABD uşağı petrol şeyhleri, Ara Ligi ve Genel Sekreterinin Amerika ve İsrail ile işbirliği içindeki utanç verici tutumlarını kınayarak “Suriye Ordusu Muzafferdir”, “İsrail Mutlaka Yol Olacak”, “Kahrolsun İşbirlikçiler ve Suud Ailesi” gibi sloganlar attı.

Başa dön tuşu
Bugün 16 Haziran 2021 (34) içerik yüklenmiştir.