AfrikaHaberler

Yeni bir siyonist organ şebekesi deşifre edildi

Cezayirli bir yetkili, Amerika’nın New York şehrinde, Cezayirli çocukların organlarını çalan bir organ mafyasının çökertildiğini duyurdu. Bu mafya grubuna, daha önce ortaya çıkarılan organ hırsızlığı davasında da ismi geçen Livi İsham Rozemboam adında Amerikalı bir Siyonist’in liderlik ettiği ifade edildi.

Cezayir Sağlık Araştırma ve Geliştirme Kurumu başkanı Dr. Mustafa Hayyati, önceki gün Cezayir’de çıkan el-Haber gazetesine yatığı açıklamada şunları ifade etti: “New York’taki bu şebekenin ortaya çıkarılması, Interpol’un yaptığı araştırmada Cezayirli çocukların kaçırılıp Fas’a götürüldüğünün ve burada İsrail ve Amerika’da 20 ila 100 bin dolar arasında bir fiyata satılmak üzere böbreklerinin çalındığını fark etmesinin ardından gerçekleşti.”

Dr. Mustafa Hayyati açıklamasında, bu şebekenin Cezayir’den kaçırdığı çocukları Fas’a götürüp, burada İsrail ve Amerika’da satılmak üzere böbreklerini aldığını söyledi. Şebekeyi tıbbi olarak destekleyen tam donanımlı bir doktor ekibinin de bulunduğunu belirten Hayyati, çocuklara operasyonları bu ekibin yaptığını ifade etti.

Amerikalı bir Siyonist’in liderlik ettiği bu şebekenin çökertilmesinin, tehlikenin geçtiği anlamına gelmediğini belirten Hayyati, bu dosyayı araştıran veya takip eden herkesin, birçok Arap ülkesinde aynı işi yapan Siyonistlere bağlı daha birçok şebekenin varlığına şahit olacağına işaret etti.

Amerika polisi, kara para aklama ve organ ticareti yapma suçlamasıyla aralarında Yahudi hahamlarla New Jersey eyaletinden Belediye başkanlarının da bulunduğu 44 kişiyi geçen Temmuz ayında tutuklamıştı.

Bir İsveç gazetesi de son haftalarda yayınladığı raporlarda işgal askerlerinin katlettiği Filistinli gençlerin organlarını çaldığını duyurmuş, raporlar dünyada büyük yankı uyandırmıştı. Gözlemciler, işgal altındaki Filistinlilerin organlarını çalanlarla New York’ta ortaya çıkarılan ve Amerikalı bir Siyonist’in liderlik ettiği organ mafyası arasında bir ilginin olabileceğine dikkat çekiyorlar.

Başa dön tuşu
Bugün 18 Mayıs 2021 (9) içerik yüklenmiştir.