AvrupaHaberler

Yunanistan’daki ekonomik krizin arkasında siyonistler var

Ünlü Yunan besteci Mikis Theodorakis, Yunan hükümetinden Lübnan ve Gazze’de savaş suçu işleyen işgal yönetimi Başbakanı Benyamin Netanyahu’yu tutuklamasını isteyerek, Netanyahu’nun insanlığa düşman Siyonizm ideolojisinin temsilcisi olduğunu söyledi.

Theodorakis, 21 Şubat Pazartesi akşamı katıldığı bir televizyon programında dünyadaki Siyon liderlerinin Yunanistan’a gelmelerini değerlendirerek şunları söyledi: “Siyonistlerin dünya kongresini burada toplama niyetlerinden dolayı Yunanistan büyük bir tehlike içindedir. Yunanistan’ı felç eden ekonomik krizin arkasında Amerika Yahudileri var.”

Dün soykırım yaşayanların bugün başka bir halka soykırım uygulamalarının tarihi bir paradoks olarak kayda geçeceğini söyleyen dünyaca ünlü müzisyen devamla şunları söyledi: “Nazilerin dünyaya tahakküm için kullandıkları üslubu bugün Siyonistler uyguluyor. Dünyada müzik alanının %90’ına hâkim olan Siyonistlerin kurbanlarından biri de benim.”

Yunanistan’ı ziyaret eden aşırı sağcı Siyonist Başbakan Benyamin Netanyahu’yu ağırlayan Yunan hükümetini de ağır bir dille eleştiren Theodorakis, Yunan hükümetinden işlediği cinayetler nedeniyle Siyonist lideri tutuklamasını talep etti.

Başa dön tuşu
Bugün 04 Şubat 2023 (14) içerik yüklenmiştir.