FilistinHaberlerOrtadoğu

Zindandan çıkan esirlerin hedef alınmaması yönünde siyonistleri uyardı

Filistin Parlamentosu Başkanı Birinci Yardımcısı Dr. Ahmed Bahr, Siyonist işgal hükümetini esir takası anlaşmasıyla özgürlüğüne kavuşan esirleri hedef almaması yönünde uyardı.

Bahr, fanatik Yahudilerin ve Siyonist örgütlerin esirlerin öldürülmesi için ödül koymasına ve bazı Knesset üyelerinin de esirlere yönelik kışkırtıcı açıklamalarda bulunmasına dikkat çekti.

Dr. Ahmed Bahr, dün (23 Ekim Pazar) konuyla ilgili bir bildiri yayınladı. Bildiride, Siyonistlerin özgürlüğüne kavuşan Filistinli esirlere yönelik tehditlerinin geçiştirilmemesi gerektiği ifade edildi.

Bazı Knesset üyelerinin ve fanatik Yahudilerin esirler aleyhinde yürüttüğü kampanyanın Siyonistlerin özgürlüğüne kavuşan esirleri hedef alma niyetine işaret ettiğini belirten Bahr, Siyonist işgal hükümetini de bu kirli çabalara göz yummakla suçladı.

Esri takasıyla serbest bırakılan esirlerden herhangi birinin hedef alınmasının bedelini Siyonistlerin en ağır şekilde ödeyeceğini kaydeden Bahr, özgürlüğüne kavuşan esirlerden de gerekli güvenlik tedbirlerini almalarını ve dikkatli hareket etmelerini istedi.

Siyonistlerin esir takasıyla işgal zindanlarından serbest bırakılan Filistinlilere yönelik tehditleri karşısında Mısır yönetimini müdahaleye davet eden Filistin Parlamentosu Başkanı Birinci Yardımcısı, Mısır’ın Siyonistlerin planlarını boşa çıkarma gücüne sahip olduğunu söyledi.

Başa dön tuşu
Bugün 24 Haziran 2021 (35) içerik yüklenmiştir.